Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (13)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Вдовенко Л$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Свинцицкий А. С. 
Применение энтерола при лечении заболеваний, сопровождающихся синдромом диареи / А. С. Свинцицкий, Е. Н. Ревенок, Г. А. Соловьева, Е. Л. Кваченюк, Л. Б. Вдовенко // Лікар. справа. - 2002. - № 2. - С. 106-111. - Библиогр.: 11 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.19-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Жс20661 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Вдовенко Л. П. 
Методика ортопедичного лікування малих дефектів зубних рядів для попередження виникнення зубощелепних деформацій / Л. П. Вдовенко, З. Р. Ожоган, В. З. Обідняк // Вісн. стоматології. - 2008. - № 1. - С. 84-85. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р665.621-5 + Р668

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14683 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Вдовенко Л. П. 
Стан скронево-нижньощелепного суглоба при протезуванні хворих із малими дефектами зубних рядів / Л. П. Вдовенко, З. Р. Ожоган // Вісн. стоматології. - 2008. - № 3. - С. 55-58. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Представлена методика ортопедичного лікування із використанням запропонованого набору адгезивних мостоподібних протезів, який призначений для заміщення різних малих дефектів зубних рядів верхньої або нижньої щелепи, а також результати діагностики та обстеження хворих із застосуванням артикуляційної системи (Cirrbach) і апарату для запису рухів суглобової голівки "Cadiax". Порівняння одержаних результатів проводили у хворих, які протезувались за традиційною методикою з використанням мостоподібних протезів, і у хворих, яким протезування здійснювали за допомогою запропонованих адгезивних мостоподібних протезів перед протезуванням і через 6 місяців після протезування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р668.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Вдовенко Л. О. 
Мотивація підприємницької діяльності в аграрній сфері економіки : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.06.01 / Л. О. Вдовенко; Ін-т аграр. економіки УААН. - К., 2002. - 20 c. - укp.

Визначено теоретичні узагальнення щодо суті підприємництва та мотивів підприємницької діяльності в аграрній сфері економіки. Проаналізовано ефективність різних організаційно-правових структур та виявлено чинники, що впливають на прибутковість як основний мотиваційний фактор за умов пореформеного розвитку аграрних підприємств. Обгрунтовано необхідність створення сприятливого підприємницького середовища та розроблено перспективну мотиваційну модель підприємницької діяльності в аграрній сфері з виділенням зовнішнього та внутрішнього середовища у підприємницькій сфері. Розроблено механізм оцінки знань сучасних менеджерів за бальною системою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА321414 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Вдовенко Л. О. 
Фінансово-кредитний механізм діяльності підприємств: теорія та практика : колект. моногр. / Л. О. Вдовенко, Н. Д. Фаюра, В. І. Янчук, Т. М. Мараховська, О. Л. Польова; Вінниц. нац. аграр. ун-т, Навч.-наук. ін-т аграр. економіки. - Вінниця : ВНАУ, 2012. - 187 c. - укp.

Розглянуто питання функціонування фінансово-кредитного механізму, основи його фінансового забезпечення як необхідної умови здійснення підприємницької діяльності та шляхів вдосконалення існучого механізму з метою поліпшення ефективної діяльності підприємницьких структур за сучасних умов господарювання. Увагу приділено фінансовому забезпеченню як основі фінансового механізму підприємств. Досліджено вплив кризи на фінансове забезпечення аграрного виробництва. Розкрито сутність, переваги та недоліки фінансового лізингу в Україні. Обгрунтовано необхідність застосування заходів фінансово-кредитної політики, спрямованої на забезпечення продовольчої безпеки країни, створення умов стійкого нарощування конкурентоспроможності сільськогосподарської продукції та забезпечення державної підтримки товаровиробників агропродовольчої сфери, що є однією з першочерчових проблем сучасності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА754927 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Вдовенко Л. О. 
Механізми банківського кредитування в аграрній сфері : монографія / Л. О. Вдовенко; Вінниц. нац. аграр. ун-т. - Вінниця : Корзун Д. Ю., 2014. - 377 c. - Бібліогр.: с. 327-367 - укp.

Розглянуто теоретико-методологічні основи механізмів банківського кредитування в аграрній сфері. Досліджено стан та проблеми банківського кредитування аграрних підприємств. Надано пропозиції щодо подальшого розвитку системи кредитного забезпечення аграрної сфери економіки, із вдосконалення механізмів банківського кредитування та оптимізації кредитних ризиків.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.226.320

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА775071 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Вдовенко Л. О. 
Механізми банківського кредитування в системі фінансового забезпечення підприємницької діяльності в аграрній сфері : автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.08 / Л. О. Вдовенко; НААН України, ННЦ "Ін-т аграр. економіки". - Київ, 2015. - 37 c. - укp.

Узагальнено накопичений досвід теоретичних засад банківського кредитування. Уточнено й удосконалено сутність понять "кредит", "банківський кредит", "комерційний банк", "механізми банківського кредитування підприємницької діяльності" та доповнено функції кредиту, базові принципи та класифікацію банківського кредиту. Систематизовано теоретичні підходи до методики оцінювання кредитоспроможності підприємств, ефективності використання позичених коштів. Досліджено стан банківського кредитування суб'єктів аграрної сфери (АС) та визначено чинники його стримування з позиції кредитора, позичальника та держави. Проаналізовано механізми функціонування банківської системи та розроблено пропозиції щодо удосконалення механізмів банківського кредитування підприємств АС. Узагальнено напрями державної фінансової підтримки підприємств АС через механізм здешевлення кредитів. Здійснено оцінювання кредитоспроможності як критерію надійності та фінансових можливостей сільськогосподарських підприємств. Сформовано організаційний механізм управління банківським кредитним забезпеченням і розроблена модель системного взаємозв’язку макро- та мікроекономічних чинників та їх вплив на вартість кредиту. Запропоновано шляхи оптимізації кредитних ризиків. Розроблено прогнозну модель визначення обсягів залучених кредитних ресурсів на перспективу та з'ясовано вплив факторів на їх обсяг. Науково обгрунтовано впровадження адресної фінансової підтримки суб'єктів підприємницької діяльності за нарощування обсягів виробництва та реалізації продукції. Розроблено стратегію формування системи фінансово-кредитного забезпечення підприємницької діяльності в АС економіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.226.320

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА416087 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Вдовенко Л. О. 
Стан та перспективи розвитку аграрного сектору в контексті державної політики фінансової підтримки товаровиробників / Л. О. Вдовенко, С. А. Вдовенко // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. - 2018. - Вип. 3. - С. 113-122. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Посилення процесів глобалізації та загострення проблем забезпеченості продовольчою продукцією населення світу потребують подальшого розвитку вітчизняного агропромислового комплексу України як важливого в стратегічному плані сектору економіки країни та його інтеграції в світову продовольчу систему. Наведено порівняльну характеристику аграрного сектору України та європейських країн. Встановлено причини низьких обсягів прямої державної фінансової підтримки аграріїв в порівнянні з іншими країнами та низької активності залучення кредитних ресурсів у сільськогосподарське виробництво. Визначено переваги та недоліки існуючої моделі земельних відносин в Україні та її вплив на розвиток сільськогосподарського виробництва. Встановлено, що аграрний сектор є пріоритетним і стратегічним сектором економіки України, який впродовж останніх років показує позитивну динаміку розвитку, є ефективним в порівнянні з іншими галузями та займає значну частку в експорті сільськогосподарської продукції, тому є необхідність закріплення наявних результатів діяльності та збереження конкурентних позицій на світовому продовольчому ринку. Позиція аграрного сектора економіки в майбутньому залежить від рівня довготермінових інвестицій, його кредитування та державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників. Зроблено висновки, що відсутність ринкового обігу сільськогосподарських земель звужує можливості залучати додаткові фінансові ресурси в аграрний сектор економіки, а запровадження прозорого ринку землі сприятиме розвитку конкуренції та підприємництва в сільськогосподарському виробництві, створенню умов для формування ефективного власника на селі, а за умов нестачі бюджетних ресурсів і кризи банківської системи України забезпечення реальних можливостей для розвитку довгострокового кредитування товаровиробників.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Економічні та соціальні перспективи децентралізації в Україні : монографія / Є. В. Афанасьєв, А. Є. Буряченко, Н. М. Василик, Л. О. Вдовенко, Л. Г. Гладченко, Т. В. Голобородько, С. М. Гриневська, Н. М. Дєєва, Ю. З. Драчук, Ю. С. Залознова, А. В. Зеркаль, О. О. Клокар, Н. В. Корж, А. А. Курилець, В. М. Недомовна, Т. Г. Остапенко, Ю. С. Папіж, М. С. Пашкевич, Є. Я. Пенцак, О. І. Продіус, Л. О. Сав'юк, Н. О. Слободянюк, О. В. Сталінська, Н. В. Трушкіна, Л. І. Федулова, В. С. Ціпуринда, О. М. Шубалий; ред.: Ю. З. Драчук, В. Я. Швець, М. С. Пашкевич; Міжнар. гуманітар. ун-т, ДВНЗ "Нац. гірн. ун-т". - Дніпропетровськ : НГУ, 2016. - 230 c. - укp.

Висвітлено економічні та соціальні перспективи децентралізації в Україні, визначено теоретичні та методологічні аспекти дослідження процесу децентралізації. Обгрунтовано важливість децентралізації у процесі реформування місцевого самоврядування. Розглянуто шляхи впровадження децентралізації в сучасній Україні. Проаналізовано й узагальнено наукові підходи до визначення змісту та ролі децентралізації у ринковій економіці. Наведено приклади шляхів вирішення проблеми реформування міжбюджетних відносин в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)212.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА807291 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського